parallax background

LOKALIZACJA RUMIA UL. REJA

Doskonała lokalizacja
Rumia koło Gdyni

Rumia to miasto sąsiedujące z Gdynią, które stanowi doskonałą alternatywę dla coraz bardziej oddalonych od centrum dzielnic Gdańska i Gdyni. To również wspaniałe miejsce do życia i odpoczynku dla osób pracujących na codzień w Trójmieście.

Inwestycja zlokalizowana jest w Rumi u zbiegu ulicy Reja i ulicy Żwirki i Wigury. Jest to miejsce jest dobrze skomunikowane z Trójmiastem (przystanek autobusowy obok budynku), a okolica obfituje w wiele różnego rodzaju atrakcji zarówno dla osób które cenią sobie zakupy, jaki i tych, które preferują aktywne formy spędzania czasu wolnego. Bliskie sąsiedztwo placówek edukacyjnych sprawia, że jest to również dobre miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.


Wszystko blisko!


Atutem lokalizacji jest bliskość obiektów zapewniających różnego rodzaju usługi z zakresu komunikacji, edukacji, sportu i rekreacji oraz szeroko rozumianej rozrywki. Na zakupy, do szkoły czy do lekarza... wszędzie blisko. Doskonale rozwinięta infrastruktura, liczne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, placówka pocztowa... wszystko jest na wyciągnięcie ręki.
Zakupy

C.H. Port Rumia 20 min.
Biedronka 5 min.

Komunikacja

Autobus 1 min.
SKM 15 min.

Edukacja

Szkoła 8 min.
Przedszkole 8 min.

Zdrowie

Apteka 20 min.
Przychodnia 15 min.

Sport

Aquapark 30 min.
MOSiR 15 min.Dlaczego warto kupić mieszkanie w Rumi?

Gdańsk i Gdynia nieustannie rozwijają się pochłaniając coraz to większe obszary. Powoli zaczyna brakować dogodnych i dobrze skouminikowanych miejsc pod budownictwo mieszkaniowe. Podczas rozmów z naszymi klientami coraz częściej słyszymy, że mieszkania w Rumi są przez nich rozpatrywana jako alternatywa dla mieszkań położonych na obrzeżach Gdańska i Gdyni.

Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej (Szybka Kolej Miejska SKM, Autobusy ZKM Gdynia) czas dojazdu do Gdyni i Gdańska jest relatywnie krótki i bywa zbliżony do czasu który muszą poświęcić na dojazd mieszkańcy bardziej odległych dzielnic Gdańska czy Gdyni. Mieszkania w Rumi są przy tym zwykle tańsze, a oferta jest dość bogata i atrakcyjna.

Szukasz mieszkania w Rumi?